Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мордвинівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04526905) був реорганізований і увійшов до складу Новенської громади

Проекти рішень на 2021 р.

Проект Єдиний податок

Аналіз Єдиний податок

Проект Земельний податок

Аналіз Земельний Податок

Проект Податок на нерухоме майно

Аналіз Податок на нерухоме майно

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення єдиного податку на території Мордвинівської сільської ради на 2021рік»

Проект рішення Мордвинівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Мордвинівської сільської ради на 2021 рік»розроблено  Мордвинівською сільською радою.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок єдиного податку на території Мордвинівської сільської ради.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Мордвинівської сільської ради: http://mordvynivka.rada.org.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою: вул. Гаглазіна, 1А, с. Мордвинівка, Мелітопольський район, Запорізька область, 72362, та на електрону адресу: sovetm1987@ukr.net.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного

податку на території Мордвинівської сільської ради у 2021 році»

Проект рішення Мордвинівської сільської ради «» розроблено Мордвинівською сільською радою.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок плати за землю та надходжень до місцевого бюджету Мордвинівської сільської ради.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Мордвинівської сільської ради: http://mordvynivka.rada.org.ua.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення Мордвинівської сільської ради «Про встановлення Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб у 2021 році» розроблено Мордвинівською сільської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податку на нерухоме майно та надходжень до місцевого бюджету Мордвинівської сільської ради.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування